Të gjithë e njihni këngëtarin e hitit “Despacito”, por e dinit që gruaja e tij është kaq seksi?

517
Këngëtari i hitit botëror “Despacito” është kthyer në sensacion bashkë me këngën.

Luis Fonsi në bashkëpunim me Daddy Yankee kanë thyer rekorde dëgjueshmërie me hitin “Despacito” duke e kthyer në këngën me shikueshmëri më të madhe në Youtube.

Gjithashtu të gjithëve iu bëri përshtypje modelja seksi që bën pjesë në klip, por e dinit që Luis Fonsi ka një bashkëshorte po kaq seksi? Ajo quhet Agueda Lopez dhe është modele. Ajo dhe Fonsi janë bërë prindër të një vajze dhe të një djali. Ama Luis nuk mund të krenohet vetëm me suksesin e “Despacito” por edhe me femrën seksi që ka në krah.
Sigal