Sharon Stone, 60 vjeçare por ende ruan freskinë e një bukurosheje

633

Është ajo përsëri!

Sigal

Ylli i “Basic Instinct, Sharon Stone ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshëm.

Ajo pritet që këtë vit të mbush 60 vjet por në të brendshme duket porsi një vajzë e re.

Ndryshe, aktorja kurrë nuk do të harrohet për rolin e saj të Catherine Tramell që është një shkrimtare psikopatë, e që u kthye në njërin prej filmave më të mirë të historisë se kinemasë “Basic Insting.

Aktorja Ikonë në atë kohë ishte 26 vjeç por që në këto foto ka treguar se nuk e ka ndier plakjen derisa fotot u shfaqën në një intervistë të saj me New York Times.

Aktorja pritet të mbush nesër 60 vjet, pra të shtunën, dhe nëse e shikoni nga këto foto asaj nuk do i jepni më shumë se 40 vite.