Serena Williams nis pushimet, super hot me bikini

433
Lojtarja e tenisit Serena Williams për herë të parë pas një kohe të gjatë ka marrë një periudhë pushimi duke u shkëputur nga profesioni i saj pas një fitoreje të merituar në “Wimbeldon”. 34-vjeçarja është duke kaluar temperaturat e nxehta në pishinë dhe na e vërteton këtë gjë nëpërmjet disa fotove dhe videove, të cilat ajo i ka shpërndarë në “SnapChat”. Nuk i kemi kushtuar vëmendje formave të saj perfekte trupore sidomos kur ajo ndodhet në fushën e tenisit duke fituar ndonjë titull apo trofe. Këtyre fotove kaq joshëse Serena i bashkëngjit disa komente ku shpreh se zakonisht nuk shkon në pishina pasi është shumë e zënë duke u trajnuar por, këtë herë ajo po e shijon në maksimum kohën e saj të lirë me pije freskuese, rreze dielli, dhe bikini seksi.
Sigal