Selena e Justin kapen mat së bashku

680
Thuhet se dyshja e famshme më në fund ka arritur paqen mes vete, krejt kjo për shkak të problemeve shëndetësore që pati së fundmi këngëtarja.
Selena Gomez dhe Justin Biber duket se janë në terme të mira, pasi që janë parë duke kaluar ditën së bashku në vilën e këngëtarit në Los Angelos.
Po atë ditë ish çifti janë parë së bashku duke ngrënë mëngjes në një kafe.


Sigal