Rita Ora shumë transparente në imazhin e fundit

512
Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora është shumë aktive në muzikë, por ajo angazhohet edhe në botën e biznesit.
Së fundi, Dafina ka publikuar projektin e saj më të ri me titull ‘Your Song’ që në shqip do të thotë ‘Kënga Jote’, shkruan lajmi.net.
Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Dafina ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në rrjetë, vetëm se gjoksin pak ia mbulonin disa lule.
Dafina ka linjën e saj të veshjeve Addidas si dhe është imazh për brendin e të brendshmeve ‘Tezeniss’. 
Sigal

Image