Rita Ora, dekolte e thellë dhe e gjitha me të bardha në New York

467
Rita Ora përveçëse një këngëtare e afirmuar tashmë ka treguar, eshte bërë e famshme edhe per linjat e saj të cilat nuk e ka problem ti shfaqë. Atë jemi mësuar disa herë ta shohim “topless”.
Madje, Rita është diskutuar nëpër mediat botërore edhe për pjesët intime të saj, të cilat me dashje ose jo, i nxjerr në pah para kamerave.
Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur e veshur në të bardha, teksa ecte rrugës në New York, me një kostum te bardhë që i nxirrte në pah një dekolte te thellë.
Sigal