Noizy nuk ndalet, ble Ferrarin e tretë dhe i vendos emrin e çuditshëm

386
Reperi Noizy nuk ndalet me koleksionin e tij të makinave superluksoze. Së fundmi këngëtari ka blerë Ferrarin e tretë brenda një kohe të shkurtër dhe ka kushtuar plot 300 mijë euro.
Noizy ka publikuar videon në Instagram dhe ka zbuluar edhe emrin e veçantë që i ka vendosur “bishës” së tretë.
Ferrarin e parë reperi e ka quajtur ‘Shakira’, të dytën e ka quajtur ‘Motra e Shakirës’ dhe Ferrarin e fundit e ka quajtur ‘Dhjetori’.

75054-640-0-5a621365c84c0

6uhnb
75050-640-0-5a621365c3d62