Nicki Minaj feston ndryshe ditëlindjen, zhvishet në plazh

248

Nicki Minaj po feston ditëlindjen e 34.të. Këngëtarja e hitit “Anaconda” ka qenë në plazh nga ku ka postuar dy foto. Ajo shihet me kostume banjoje, shumë seksi dhe në formë.

“Zot, faleminderit për një tjetër vit”, kishte shkruar këngëtarja në përshkrimin poshtë fotos, duke falënderuar edhe fansat për urimet.

Si zakonisht, Nicki nuk e ka problem të nxjerrë në pah hiret e saj, falë të cilave ajo vlerësohet si një nga artistet më “të nxehta”.

Minaj është në një nga ishujt në Bahamas bashkë me të dashurin Meek Mill, me këtë të fundit që nuk ka ngurruar të urojë të dashurën për ditëlindje t në të gjitha llogaritë në rrjetet sociale.