Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt?

357
Michelle Hunziker shtatzënë për herë të katërt? Ylli televiziv zvicerian e natyralizuar si italiane dhe sipërmarrësi interesant Tomaso Trussardi bëhen prindër përsëri?
Thashethemet mbi shtatzëninë e katërt të pretenduar të prezantueses së televizionit u shpërndanë nga revista Diva e Donna e cila zbulon se fëmija është planifikuar gjatë verës.
Revista gjithashtu shtoi se Michelle Hunziker është prej disa muajsh shtatzënë. Pas tre vajzave (Aurora, Sole dhe Celeste), prezantuesja do të bëhet nënë për herë të katërt?
Sigal