“Meshkujt më kërkojnë që t’u shtyp kokën me kofshë”

484
Një modele 20-vjeçare është bërë e famshme nëpër rrjetet sociale falë kofshëve të saj, që janë më të trasha se beli i një modeleje të zakonshme.
Natascha Encinosa ka kofshë me perimetër prej 66 cm dhe janë shumë të pëlqyera nga meshkujt, të cilët i kërkojnë asaj që t’ja shtypë kokën mes tyre.
Çdo foto e saj në Instagram ka minimumi 5000 pëlqime. Për fizikun ajo punon dy orë në ditë në palestër. Pasionin për palestrën e fitoi kur e la i dashuri në moshën 14-vjeçare. “Më la sepse isha e shëndoshë dhe që nga ajo ditë unë jam fiksuar pas palestrës”, tregon Natascha. Ajo ka 176 000 ndjekës në Instagram, por jo të gjithë e pëlqejnë. Nëse disa thonë se ajo është si Perëndeshë, të tjerë thonë se është si Mister Universi nga mesi e poshtë.
Sigal