Mbretëresha e xhunglës zhvishet krejtësisht për kalendarin e ri, mahnit me linjat trupore

512
Sigal

Vicky Pattison ka treguar figurën e saj mahnitëse, teksa
ka pozuar për kalendarin për vitin 2017, derisa po përgatitet të kryesojë në
Down Under, në shoun I’m A Celeb.

Mbretëresha e xhunglës ka pozuar
topless, me vetëm disa xhinse të zbërthyer të veshur, duke mbajtur gjoksin me
duar

Ish ylli 28 vjeçar i Geordie
Shore do të bashkohet me Joe Swash, Stacey Solomon dhe Chris Ramsey, për të
ringritur I’m A Celebrity: Extra Camp, kur do të fillojnë seritë e reja në fund
të muajit.

Vicky
vjen tejet seksi edhe në fotot tjera për kalendarin e ri, duke magjepsur me
linjat trupore për zili