Kështu e uroi Rita Ora, Selena Gomezin

388
Selena Gomez festoi ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë të saj nuk munguan urimet, të cilat ishin të shumta në numër.

Ndër ta ishte edhe urimi i këngëtares shqiptare, Rita Ora, e cila e uroi kolegen e saj teksa postoi në Isntastorie një foto ku kishin dalë bashkë.

“Urime ditëlindjen, e bukura @selenagomez” shkruan Rita mbi foto.