Beyonce shtatzënë, pret binjakë

570
Këngëtarja e njohur Beyonce është shtatzënë.
Beyonce ka një vajzë me reperin e njohur Jay Z por tashmë raportohet se ajo do të sjell në jetë dhe binjakë.
35 vjeçarja Bey, lajmin e ka konfirmuar përmes rrjetit social Instagram teksa ka bërë të ditur se do të sjellë në jetë dy fëmijë.
Vajza e saj Blue Ivy e cila është pesëvjeçare tashmë pritet të bëhet me vëlla dhe motër, dy motra apo dy vëllezër
Sigal