Ashley Graham: Nuk kam turp nga celuliti

343
Ajo ka promovuar gjithmonë një imazh pozitiv për trupin.
Ashley Graham, 28 vjeç, dëshiron që ndjekësit e saj në Instagram ta dinë që modelja mbipeshë është krenare për çdo pjesë të trupit, edhe për “gungat dhe celulitin”.
Bukuroshja ka postuar një foto në llogarinë e saj këtë të enjte duke treguar kofshët e këmbës me celulit.
“Unë stërvitem. Bëj më të mirën për të ngrënë mirë. E dua lëkurën time. Nuk kam turp nga gungat dhe celuliti im..as ju nuk duhet të keni”, shkruan Ashley krahë fotos.