Vlorë, vritet para banesës 36-vjeçari, sapo ishte kthyer nga pushimet

396
Në mesin e problematikës me përmbytjet, nga qyteti bregdetar vjen edhe një lajm i kronikës së zezë.
Rreth orës 22:00 është raportuar për një vrasje me armë zjarri. Viktima mësohet se është një person rreth të 35-ave.
Ai është qëlluar për vdekje para banesës së tij në lagjen “29 nëntori”.
Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe arsyet e ngjarjes, ndërkohë që priten informacione më të detajuara në vijim. Policia ndodhet në vendngjarje.
Sigal