Var veten me litar, 17-vjeçarja në Lushnje

944
Sigal

Një tragjedi i ka pllakosur sot në derë një familjeje lushnjare në fshatin Stan Karbunarë. Vajza 17-vjeçare ka varur veten në pemë ende pa gdhirë mirë dita.

Policia njoftoi se “në datën 14.06.2018, rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.”