U gjet nga kalimtarët, plagoset me armë një person në Shkodër

383

Një person është plagosur me armë zjarri këtë mesditë në Bushat të Shkodrës.

Sipas raportimit në media personi i plagosur është gjetur nga kalimtarë të rastit anash rrugës.

Mësohet se i plagosuri është transportuar drejt spitalit të Shkodrës. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Lajmi në përditësim…