Tragjike/ Burri var veten në magazinë

871
Një burrë 47 vjeç u gjet i vetëvarur në Zejmen të Lezhës pasditen e sotme.
Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ku kanë konstatuar se në depon e veglave të punës është vetvarur shtetasi M.K.,47 vjeç, banues në Zejmen, njofton Policia.
Nga veprimet e kryera rezulton se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera të shkaktuara nga ndonjë faktor tjetër, shtuan të njëjtat burime.
Sigal