Tiransja “çmendet” nga xhelozia, përfundon në spital pasi …

532
Nje 31-vjeçare në Tiranë ka konsumuar një sasi ilaçesh pas gjendjes së rënduar mendore dhe ka përfunduar në spital.
Sipas policisë 31-vjeçarja V.D, banuese në kryeqytet, i ka konsumuar medikamentet për arsye xhelozie.
Njoftimi i policise
“Më datë 02.01.2018, shtetasja V.D, vjeç 31, banuese në Tiranë, në banesë ka konsumuar medikamentet për arsye xhelozie, e ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim,” shkruan policia.
Sigal