Sherr në Krujë, goditen me sende të forta dy persona, një prej tyre transportohet tek Trauma

193
Sigal

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash.

Raportohet  se R.D, dhe A.C, janë goditur me sende të forta në Krujë.

R.D, është dërguar tek Spitali i Traumës në Tiranë pasi ka marrë plagë të rënda.