Plagosje me thikë në Tiranë, një person i shtrirë në tokë (FOTO nga vendngjarja)

121
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Raportohet një plagosje me thikë ku shihet edhe një person i shtrirë në tokë.

Shumë njerëz janë grumbulluar në vendngjarje ku nuk mungojnë as uniformat blu.

Policia ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plagosjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të përfshirë.

FOTO nga vendngjarja/ Plagosje me thikë në Tiranë, një