Po peshkonte me gjenerator, humb jetën 62-vjeçari në Bulqizë

81
Sigal

Një 62-vjeçar, që po peshkonte me gjenerator në Bulqizë, ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ”Tre Çezmat” . Mësohet se viktima ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe në këtë mënyrë ka humbur jetën.