Një i vrarë në Vlorë, zbulohet emri i viktimës

389
Sigal

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Plazhi i Vjetër”.

Mësohet se, viktima është identifikuar si Stavri Mino.

Ndërkohë burime nga Policia e Vlorës bëjnë me dije se, Mino mund të jetë qëlluar dhe me levë hekuri dhe si pasojë ka mbetur i vdekur në vend.