Lushnjë-Fier/ Kamioni përplas ambulancën, vd.es pacienti që po transportohej në Tiranë

11
Sigal

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak minuta më parë në kryqëzim të autostradës Lushnjë-Fier.

Burime bëjnë me dije se një kamion është përplasur me ambulancën e cila ishte duke transportuar një të sëmurë në Tiranë.

Mësohet se pacienti nuk ka mundur t’i mbijetojë lëndimeve dhe ka humbur jetën.