Identifikohet autori i vrasjes së rojës së karburantit në Sarandë/ Ja emri

337
Sigal

Identifikohet autori i vrasjes së ndodhur në orën 03:55
minuta ndodhur në një karburant në hyrje të Sarandës.

Burime
nga policia thonë se kanë bërë të mundur identifikimin e personit të dyshuar
për vrasjen e punonjësit të karburantit, Artan Hoxha.

Ai
është 27-vjeçari me inicialet A. K., nga qyteti bregdetar dhe njihet si
përdorues i lëndëve narkotike.

Ai
është shpallur në kërkim nga policia, e cila thotë se ka prova të mjaftueshme
që 27-vjeçari ka qëlluar me çifte ndaj Artan Hoxhës.