I riu në Durrës, bëri ‘namin’ me grabitje, makina të vjedhura dhe lëndë narkotike

60

Arrestohet një i ri në Durrës i cili ishte shpallur në kërkim mbi 5 herë me rradhë.Bëhet fjalë për Petrit Lazerin, i cili akuzohet për vjedhje dhe shitje lëndësh narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të riut i janë gjetur makina të vjedhura dhe drogë.

Përveçse kryente vjedhje në Durrës, i riu vazhdimisht grabiste edhe nëpër disa qytete të tjera të vendit.