Humb jetën në mënyrë aksidentale një fëmijë nga Kruja

409
Një fëmijë rreth 1 vjeç ka humbur jetën në mënyrë aksidentale. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Nikël të Krujës. Sipas policisë, fëmija ka humbur jetën ditën e djeshme teska ishte duke konsumuar një produkt. Trupi i 1-vjeçarit i është nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore, dhe sipas rezultateve fëmijës i ka mbetur dicka në rrugët e frymëmarrjes dhe për pasojë ka humbur jetën . Materialet për hetime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor, Krujë. 
Sigal