Fëmija bie nga ballkoni, prindërit e kuptojnë me vonesë

247
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme tek ish-fusha e Aviacionit, në Laprakë. Një 13 vjeçar me kombësi egjiptiane, ka rënë nga ballkoni pasi ka humbur ekuilibrin dhe ka nderruar jetë ne vend. Familjarët e kanë kuptuar me vonesë mungesën e tij në shtëpi. Fëmija ka qenë duke luajtur i vetëm në ballkon kur ka rënë aksidentalisht nga lartësia prej 10 katesh. Ai jetonte prej vitesh me familjen në Tiranë.