EMRI/ Gruaja vdiq pasi ra nga kati i tretë, ja detajet…

632
Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur rreth orës 14:30 të ditës së sotme, ku një grua 55 vjeçe u hodh nga kati i tretë i një pallati.
Sipas ReportTv, gruaja që gjeti vdekjen është Fane Dauti dhe një javë më parë, ajo kishte humbur bashkëshortin.
Njoftim i policisë
Me datë 24.03.2018 rreth orës 14:30 në rrugen “Daniel Ndreka” ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja F.D., 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.
Sigal