EMRAT/ Bëjnë për spital 25 vjeçarin arrestohen dy të rinj në Kuçovë

454
Dy të rinj banues në Kuçovë janë arrestuar nga policia për plagosjen me sende të forta të një 25 vjeçari. Në pranga kanë përfunduar Marjol Tare 23 vjeç dhe Serdi Tare 19 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Tafil Skëndo”. Të arrestuarit për motive të dobëta kanë goditur me sende të forta shtetasin T.A.
Ky i fundit po merr mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.
Sigal