E rëndë në Përrenjas/ Makina del nga rruga dhe i merr jetën 24-vjeçarit

59

Një 24-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas.

Burime bëjnë me dije se i riu ishte kalimtar i rastit kur një automjet ka dalë nga rruga dhe e ka përplāsur, duke i shkaktuar vdekjen pranë Shkollës së Mesme në Përrenjas.

Ende nuk ka detaje zyrtare per ngjarjen.