E rëndë në Krujë/ Ekzekutohen dy vëllezër

67

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Dy vëllezër janë vrarë në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gramëz.

Viktima kanë mbetur Gramoz dhe Xhentil Bardhi, 34 dhe 24 vjeç.