Bie nga ballkoni i shtëpisë, humb jetën 86-vjeçarja nga Shkodra

664
Tragjik ka rezultuar fati i një 86-vjeçarje nga Shkodra, e cila ka rënë nga ballkoni. Ngjarja ndodhi dje në lagjen Vasil Shanto. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasen me inicialet F.D,.
NJOFTIMI I POLICISË
Më datë 11.01.2018, në lagjen Vasil Shanto, shtetasja F.D, vjeç 86 ka rënë nga ballkoni i banesës, dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për ngjarje aksidentale.
Sigal