Aksidentohen 4 makina në rrugicën e lagjes në Lezhë, 2 persona në spital

18
Sigal

Një aksident i frikshëm ka nodhur në lagjen ‘Gurra’ në Lezhë.

Sipas burimeve, 4 makina janë përplasur me njera tjetrën.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.