Aksidenti në Kurbin, ky është mekaniku që humbi jetën (FOTO)

86
Sigal

Është publikuar fotoja e Albert Mamlit, mekanikut 45-vjeçar që humbi jetën në ngjarjen e rëndë të regjistruar pasditen e kësaj të hëne në fshatin Laç të Kurbinit.

Në servisin ku ai punonte, duke punuar në një mjet kamion, dyshohet se aksidentalisht kamioni e ka zënë poshtë dhe për pasojë Albert Mamli ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FOTO/ Ky është mekaniku që humbi jetën në Kurbin, pasi