Aksidenti – Krujë, 14-vjeçari përplaset për vdekje nga një motor

519
Një 14 vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një motor. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:40 në fshatin Bubq të Fushë Krujës, mbrëmjen e së premtes, 21 prilln 2017.

Motori drejtohej nga shtetasi P.P. 68 vjeç, po banues në Bubq, I cili është shoqëruar në ambientet e Stacionit të Policisë Fushë – Krujë, për sqarimin e plotë të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.
Sigal