Aksident në Qafë Kashar, trafik kilometrik në autostradën Tiranë-Durrës

464
Sigal

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës, në Qafë Kashar.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit dhe pasojat e tij, vargu i makinave në të dy kahet e rrugës arrin deri në 5 kilometra.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe përveç punës për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, po punon edhe për normalizimin e trafikut.