Xhelal Mziu: Valias i mbytur nga ujerat e zeza! Vidhet fondi i kanalizimeve nga narkobashkia!

72
Postimi i plote…
Valias i mbytur nga ujerat e zeza!
Vidhet fondi i kanalizimeve nga narkobashkia!
Lexoni mesazhin shikoni fotot e banorit dixhital!
Denoj me ashpersine me te madhe vjedhjen e fondit dhe lenien e banoreve ne kushtet e shperthimit te epidemive tejet te rrezikshme.
Sali Berisha.
Doktor te lutem po te postoje këto foto se po vdesim nga era e urave të zeza jemi në Valias ne rrugen harku i triumfit është dhen fondi shtat qind miljon lek dhe eshte vjedhur dhe nuk ka lek bashkia per te ber nje ure me kaluar makina do na mbytën edhe kalamajt ne kte kanal se kan ber nje ure me dërrasa si ne mes jete dhe me kte shkrim ju bej thirrje mos te guxojë njeri me ardh me kerkuar vota se do i mbysin ne kanal