Shokuese/ Fitoi lotarinë dhe pëson atak në zemër, pasi merr vesh se…

452
Një grua ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku në zemër, pasi ka mësuar se bileta e saj e cila e bënte fituese të 33 milion Paundve do përfundonte në lavatriçe.
Susanne Hinte e kishte larë biletën fituese së bashku me rrobat e saj dhe ajo ishte prishur.
49-vjeçarja edhe pse e dinte se kishte fituar jackpot, nuk kishte sesi t’ia tregonte kompanisë që bileta e saj ka qenë fituese.
Bileta ishte e vështirë të identifikohej dhe kompania e njoftoi se nuk ishte e saktë.
Sigal