Jasmine tregon trupin seksi gjatë ushtrimeve

295
Në ditën e 14-të të kalendarit të saj festiv, revista “Love Magazine” ka prezantuar bukuroshen Jasmine Sanders.
Me një kanotierë të kuqe dhe pantallona të shkurtra të zeza, modelja i ka dhënë “jetë” një videoje që të bën të “djersitësh” pak. 
E nxehtë dhe intriguese… është vetëm për t’u admiruar.