Futet për t’u larë në dush, turistja tmerrohet kur kupton se po…

561

Një turiste ka mbetur e shokuar teksa ishte duke bërë dush në dhomën e hotelit. Ajo gjeti rojën e sigurisë duke e filmuar.

Sigal

24-vjeçarja, Laura Meakin, ndodhej në dhomë pa të dashurin e saj dhe roja ka përfituar nga kjo gjë. Pasi e kanë marrë në pyetje roja ka thënë se, “ishte futur në dhomë për të pirë një cigare…”.

“Më vjen keq më vjen keq më tha, kur kuptoi se e pashë. Pastaj iku me vrap”,- ka thënë Laura gjatë dëshmisë së saj.

Pas kësaj Laura ka njoftuar policinë dhe janë dashur 15 efektivë për të arrestuar rojën.

Mësohet se hoteli ku po pushonte Laura me të dashurin e saj ka marrë një gjobë goxha të madhe.