Dyshohet se ka përdhunuar të miturën, pranga adoleshentit në Shkup

49
Sigal

Mbrëmë pas mesnate është arrestuar një adoleshent nga Shkupi, i cili dyshohet se ka përdhunuar një të mitur nga Shkupi, njoftojnë nga MPB.

“Sot (28.11.2022) në ora 02:20, zyrtarë policorë nga Sektori për çështje kriminale Aerodrom dhe Draçevë kanë arrestuar të mitur nga Shkupi.

Ai dyshohet se ka kryer përdhunuar një të mitur nga Shkupi. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, shtojnë nga MPB.