Dramatike/ Itali, makina humb kontrollin dhe përfundon në pastiçeri

274

Pamjet që po shihni janë filmuar nga kamerat e sigurisë të pastiçerisë Dondi në Modena, Itali dhe tregojnë momentin dramatik të disa klientëve, të cilët përplasen nga një fuoristradë.

Shoferi 69 vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar brenda lokalit. Një djalë ka përfunduar mbi kofanon e makinës dhe është përpjekur të ndalojë mjetit, për të ndihmuar tetë të plagosurit. Ndjekim videon.