Bënte shumë zhurmë duke luajtur ‘PlayStation’, 17-vjeçarja në Itali godet me thikë vëllain

15
Sigal

ITALI

Një 16-vjeçar është goditur nga motra e tij një vit më e madhe pasi bënte shumë zhurmë ndërkohë që luante ‘PlayStation’.

Ngjarja e rëndë ndodhi në provincën e Agrigentos në Itali mëngjesin e së premtes por vetën ditën e sotme u bë publik rasti nga policia.

Vajza ka debatuar disa herë me të vëllanë pasi ajo donte të studionte ndërsa ai vazhdoi të luante duke bërë zhurmë me PlayStation.

Adoleshenti, i cili është goditur mes zemrës dhe mushkërive, është në gjendje të rëndë i shtruar në repartin e kujdesit intensiv të spitalit San Giovanni di Dio në Agrigento.