Zhvillimet politike në vend/ Ilir Meta sonte në “Vizion Plus”, live në 21:00

154
Intervistë me kryetarin e Partisë së Lirisë Ilir Meta, ku do flas flet për zhvillimet politike në vend dhe qeverisjen.

Përgjigjet e këtyre pyetjeve dhe shumë të tjera Meta do ju jap përgjigje sonte.
Sigal

Postimi i plotë:

Të dashur miq,

Sonte në ora 21:00, do të jem në “Vizion Plus”, në një intervistë live për emisionin “Spotlight” të gazetarit, Alban Dudushi.
Sipas mundësive tuaja, ju ftoj të më ndiqni!