Xhaxhai vret aksidentalisht me çifte nipin 12 vjeç në Shkodër

73
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dajç të Shkodrës, ku raportohet se një fëmijë 12-vjeçar është qëlluar për vdekje me çifte.

I mituri është qëlluar nga xhaxhai i tij në mënyrë aksidentale dhe nuk ka mundur dot t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndersa policia ka shkuar menjehere ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.