Vrasja e dy të rinjve në Malësinë e Madhe, arrestohet babai i Daniel Pepaj

333
Sigal

Arrestohet Rrok Pepaj për ngjarjen në Vrith të Malësisë së Madhe.

Rrok Pepaj është babai i Danjel Pepaj autorit të dyshuar të vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj.

Rrok Pepaj është shoqëruar që ditën e djeshme për tu marrë në pyetje nga policia pasi dyshohet se ka dijeni për vrasjen.

Ditën e djeshme u gjetën të vrarë Klement Pepaj e Vilson Cutaj në malin e fshatit Vrith, ndërsa nuk dihet ende vendndodhja e Daniel Pepaj i cili rezulton i zhdukur që prej pesë ditëve.

Rrok Pepaj