VIDEOLAJM/ Ndodhi ajo që nuk pritej në Shkodër

567
Dita e sotme ka nisur me temperatura shumë të ulëta, ndërsa në zonat e veriut të vendit ka reshje të shumta dëborë.
Në Kukës dhe Dibër, dëbora ka sjellë edhe problemet e para, duke bllokuar disa zona.
Por mëngjesi i sotëm ka gjetur edhe Shkodrës nën flokët e dëborës.
Kështu duket edhe në videon e bërë publike nga RozafaTv, që është filmuar gjatë mëngjesit në qytetin e Shkodrës.
Sigal