U shiste drogë nxënësve në shkollat e qytetit, arrestohet 20-vjeçari në Fushë-Krujë

303
Sigal

Policia ka arrestuar në flagrancë një 20 vjeçar, pasi shiste drogë në shkollat e qytetit.

Arrestimi i tij u bë ditën e djeshme në Fushë-Krujë, ku 20 vjeçarit me iniciale A. C., iu gjetën lënë narkotike në xhep.

Atij i janë sekuestruar 3 doza kokaine në xhep dhe 20 gram hashash në makinë, të cilat ua shiste nxënësve nëpër shkolla