U plagos bashkë me djalin pas sherrit me armë, ndërron jetë në spital 39-vjeçari në Durrës

272
Sigal

Ka ndërruar jetë 39-vjecari Armando Baboçi, i cili u plagos bashke me djalin në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.13 në qytetin bregdetar.

Mësohet se babë e bir, Armando Baboçi dhe Erald Gjini, 19 vjeç ( Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin), u plagosën pas një sherri me familjen Tatozi. Ndërkohë, raportohet se 39-vjecari ka ndërruar jetë në spital.